Новини науки. 9 лютого. Як показало опитування, багато людей готові пожертвувати своїм сексуальним життям – але мало хто погодився б набрати зайву вагу в обмін на фінансове благополуччя.

Гроші
Від чого можна відмовитися заради грошей?

В ході опитування вчені цікавилися, що люди готові втратити на шість місяців в обмін на оплату всіх рахунків за один місяць. В результаті виявилося, що 18% опитаних з легкістю відмовилися б від сексу, проте лише 9% змогли б пожертвувати своєю фігурою і набрати 10 кілограмів заради фінансової амністії. Таким чином, удвічі більше людей готові прожити пів року без сексу, але виглядати при цьому сексуально.

Крім іншого, американські дослідники з’ясували, що з найбільшою легкістю заради фінансової вигоди ми можемо відмовитися від телевізора. 21% людей розповіли, що пожертвували б мобільним телефоном та іншими цифровими пристроями, а 14% готові приректи себе на існування без Інтернету.

Найбільше авторів опитування здивувало те, що 52% людей не згодні пожертвувати нічим заради місяці без оплати рахунків. Єдине, що не врахували дослідники, чи були учасники опитування, які готові відмовитися від сексу, телевізора та мобільного телефону, володарями всіх цих благ, адже рішення пожертвувати тим, чого не маєш, не вимагає довгих роздумів.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.