Новини України. 7 лютого. Мусульмани України, як і всього світу, з величезною тривогою і печаллю стежать за трагічними подіями в Сирії, де здійснюються небачені звірства проти цивільного населення, що вимагає волі, демократії й поваги їх гідності.

Сирія-бої
Мусульмани України засудили насильство влади в Сирії

Про це йдеться в заяві мусульманських організацій України.

З Сирії продовжують надходити повідомлення про страхітливі бомбардування й обстріли житлових кварталів, щоденне вбивство сотень людей, особливо в місті Хомс, яке стало символом опору мужнього сирійського народу щодо тиранії “кривавого м’ясника”.

У зв’язку з цим, мусульманські організації України виражають свою солідарність з сирійським народом у цей переломний момент його історії й категорично засуджують тривалі масові вбивства.

“Незважаючи на величезну рішучість сирійського народу до волі та змін, багатократних закликів провідних світових держав і політиків, так само і близькосхідних, сучасний сирійський режим наполегливо чіпляється за владу, що вислизає з їх рук, і використовує усі можливі ресурси пригнічення і терору, і відповідає на сподівання свого народу безпрецедентним пролиттям крові”, – йдеться в повідомленні організацій.

Мусульмани України виражають нескінченний біль у зв’язку з безперервними стражданнями наших братів у Сирії та тією величезною ціною, яку вони платять за свою волю. Починаючи з березня минулого року, сирійці збираються на площах, з вимогами поваги їхніх основних прав, проте зіштовхуються з організованою кампанією вбивств, тортур і репресій, які вже змусили багатьох з них бігти у пошуках притулку до сусідніх країн”, – відзначають мусульманські організації.

Вони також просять російську владу припинити підтримку режиму Башара Ассада, оскільки це неминуче вплине російсько-арабські стосунки.

“У цей доленосний для сирійського народу момент, ми закликаємо всю світову спільноту, арабський і мусульманський світ, впливові міжнародні структури, негайно знайти ефективні форми впливу на правлячу кліку Сирії, змусити її рахуватися з думкою свого ж народу. Ми також звертаємося до російського керівництва усвідомити історичну неспроможність тривалої підтримки режиму Б. Асада, що містить у собі небезпеку повної дискредитації іміджу Росії в арабському світі і матиме серйозні негативні наслідки для традиційних російсько-арабських відносин”, – йдеться в заяві.

“Упевнені, що світле майбутнє Сирії можливе тільки за умов волі, демократії і справедливості, припинення тиранії й поваги до думки її народу. Тільки так багатонаціональний і багатоконфесійний сирійський народ створить міцні основи справжнього світу, спокою, згоди і проквітання для усіх своїх громадян в єдиній сирійській державі”, – додають мусульманські організації Украї

Під заявою підписалися організації: ВАГО “Альраїд”, ДУМУ “Умма”, ВГО “Український центр ісламознавства”, ГО “Разом із законом”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.