Новини авто. 2 лютого. Мусульманам заборонили їздити на автомобілях марки Chevrolet.

Шейх помітив християнський хрест в логотипі Chevrolet

Шейх, який відрізняється строгістю релігійної течії салафітів в Єгипті видав заборону на покупку Chevrolet. Їздити на автомобілях цієї марки правовірні мусульмани, на його думку, теж не повинні. “Гріховність” Chevrolet для мусульман полягає в тому, що, на думку шейха, логотип бренду виглядає як християнський хрест.

Єгиптяни сприйняли заборону з подивом. Відомий телеведучий Амр Адіб прокоментував у прямому ефірі, що ситуація вийшла “дуже дивна”: “Машини цієї марки існують уже сто років, а хрест на них помітили тільки зараз?”.

До того ж, зазначив Амр Адіб, автомобіль не є релігійним символом.

Один зі співрозмовників телеведучого зазначив, що заборона просто нелогічна: не вважає ж шейх, що творці лого зробили його таким, щоб насолити мусульманам?

Відзначимо, що існує кілька версій походження логотипу Chevrolet. Згідно з однією, один із засновників General Motors змалював цей символ зі шпалер в паризькому готелі. Відповідно до іншої, він заснований на символі, який одна вугільна компанія використовувала в рекламі. Сьогодні емблему Chevrolet найчастіше називають “краватка-метелик”.

За матеріалами autonews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.