Новини технологій. 14 лютого. Компанія Mozilla Foundation планує випустити спеціальну версію браузера Firefox для операційної системи Windows 8.

Mozilla готує версію для Windows 8

Оптимізація “лисиці” для сенсорного інтерфейсу Metro зажадає майже повної переробки програми.

Очікується, що “планшетну” версію Firefox можна буде додати в набір віджетів додатків (так звані “живі плитки”). Це дозволить показувати всі оновлення в Firefox на стартовому екрані Windows 8.

Програма, ймовірно, також зможе працювати як в повноекранному режимі, так і в режимі з роздільним дисплеєм. Як і інші версії браузера, Firefox для “вісімки” працюватиме на двигуні Gecko.

Firefox утримує майже 25% на світовому ринку браузерів. В кінці минулого року “лисиця” поступилася другим місцем браузеру Chrome. На початку лютого вийшла десята версія Firefox. “Сенсорну” версію Chrome для Windows 8, ймовірно, випустить і Google, однак офіційної заяви з цього приводу ще не було.

Минулого тижня Microsoft повідомила, що 29 лютого компанія відкриє для завантаження загальнодоступну бета-версію Windows 8. Як очікується, в тестову збірку увійдуть кілька мультимедійних програм, програми для камери, обміну повідомленнями, календар, електронна пошта і “віртуальна флешка” SkyDrive.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.