Новини світу. 1 лютого. Малий прикордонний рух між Білоруссю та Латвією відкривається сьогодні, 1 лютого.

Білорусь встановила прикордоннну зону з Латвією

Видача дозволів для перетинання держкордону громадянам Білорусі та Латвії, жителями прикордонних територій, почнеться з 1 лютого. Органи прикордонної служби заявляють, повністю готові до відкриття прикордонного руху. За словами відомства, проблем з перетином кордону не повинно бути.

“Ми вивчали ситуацію на польсько-українському кордоні. Досвід показує, що місцеві жителі намагаються не порушувати законодавство, щоб не втратити права на безвізовий перетин кордону”, – сказав прес-секретар Держприкордонкомітету Білорусі Олександр Тищенко.

Угодою про спрощений порядок взаємних поїздок жителів прикордонних територій Білорусі та Латвії передбачається спрощений (безвізовий) порядок перетину державного кордону жителями прикордонних територій, які постійно проживають на цих територіях не менше одного року, незалежно від їх громадянства, при наявності дозволу на місцевий прикордонний рух. Дозвіл буде видаватися на термін від 1 до 5 років. Вартість збору за прийняття та розгляд заяви про видачу дозволу визначається в розмірі 20 євро.

Прикордонна територія для безвізового перетину визначена в зоні 30 км з обох сторін.

Білорусь уклала угоди про малий прикордонний рух з трьома країнами: Латвією, Литвою, Польщею.

За матеріалами БЕЛТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.