Новини політики. 8 лютого. Мірошниченко запевняє, що Янукович не уповноважений втручатись в роботу судової гілки влади.

Юрій Мірошниченко: Янукович є главою держави і її уособленням

Представник президента України у Верховній Раді України Юрій Мірошниченко вважає, що апелювати до президента щодо ситуації з екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко неправильно, оскільки глава держави не уповноважений втручатись в роботу судової гілки влади, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Президент, як гарант конституційних прав і свобод громадянина не може дозволити собі втручатися в діяльність судової гілки влади. У тому його президентська місія – забезпечувати, щоб всі інститути влади працювали за Конституцією. Що стосується змісту цієї справи, рішення суду, то це не президент визначає, а визначають відповідні судові інстанції, або Верховна Рада, яка повинна приймати зміни до кримінального законодавства”, – зазначив Мірошниченко.

На думку депутата світова громадськість звертається з приводу Тимошенко до Януковича, оскільки він є главою держави і її уособленням.

Нагадаємо, в Євросоюзі вважають, що процеси щодо Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка – ганебні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.