Новин України. 22 лютого. Раніше перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моісеєнко заявляла, що у екс-прем’єра не було виявлено грижі.

Жодні результати обстеження Тимошенко оприлюднені не були

Міністерство охорони здоров’я України підтримує і приєднується до заклику німецьких лікарів припинити фальсифікації результатів обстеження Юлії Тимошенко та безпідставні спекуляції українських ЗМІ та членів опозиції на темі про стан її здоров’я, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, ніякі результати обстеження Тимошенко оприлюднені не були. Висновки спільної міжнародної комісії, як і будь-яка інформація про діагноз пацієнтки, – це лікарська таємниця. Жодним з фахівців, які входили до складу комісії, вона не розголошувалася ні в офіційних інформаційних повідомленнях про медичних оглядах Тимошенко, ні в коментарях ЗМІ.

“Українські медики виконали всі домовленості щодо збереження конфіденційності оглядів”, – стверджують у відомстві.

Нагадаємо, загальна медична комісія у складі українських, німецьких і канадських лікарів працювала протягом двох днів і 16 лютого завершила свою роботу. Євгенія Тимошенко заявила, що закордонна частина медичної комісії поставила її матері діагноз “грижа“.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.