Новини України. 24 лютого. Міліція виловлює в Києві людей, які мають з собою презерватив із зображенням Віктор Януковича.

Кондом Янукович (фото "КУПР")

Про це повідомляє організатор акції з роздачі презервативів з зображенням президента Сергій Мельниченко.

“До роздачі було призначено півтори тисячі коробочок презервативів. Половину відібрали опера на підході до поштамту. Близько половини вдалося роздати. Затримали голову “ЧорКом” Богдана Тицького, Ярославу Пугачову, Олега Покляцького. Семеро активістів КУПРу, які несли коробки з презервативами, не дійшли до місця проведення акції. Можливо, їх затримали на підході – зараз їхня доля невідома, телефони не відповідають. Я хотів прибрати залишки коробок після акції, щоб не залишати сміття в центрі Києва – в цей момент схопили і мене”, – цитує сайт Комітету учасників помаранчевої революції Сергія Мельниченка.

За його словами, автоінспекція перекрила під’їзди до поштамту, жодної машини не пропускали, підозрілі зупиняли і обшукували.

“Міліція люто виловлює не тільки тих, хто видається операм потенційним учасником акції з роздачі біло-блакитних презервативів, а й громадян, яким вдалося стати володарем колекційного виробу. Перевіряють сумки, пакети, зупиняють автомобілі і обшукують багажники”, – розповідає Сергій Мельниченко.

Затриманих відвезли до райвідділу міліції на вул. Прорізній.

“КУПР спільно з ГІ “Чорний Комітет” на доброчинних засадах влаштує роздачу ПРЕЗервативів з біло-блактиної “Партії Кондомів”. Колекційні контрацептиви виготовлені спеціально до других роковин покращення життя вже сьогодні”, – повідомили раніше в прес-службі організацій.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.