Новини України. 27 лютого. Міліція Київщини та співробітники інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова домовилися разом розробити і створити ряд трансформерів, які могли б повністю замінити людей в екстремальних ситуаціях.

Міліція створить трансформерів, які могли б повністю замінити людей

Про це повідомили в прес-службі ГУ МВС в Київській області.

Як відзначили в прес-службі, вчені інституту кібернетики імені В.М. Глушкова відвідали науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при ГУ МВС України в Київській області.

Співробітники центру розповіли кібернетикам про власну розробку вітчизняної інтелектуальної робототехніки для задач пов’язаних із забезпеченням громадської безпеки, антитерористичних заходів та інформаційних технологій.

За словами начальника відділу вибухотехнічних та пожежно-технічних досліджень НДЕКЦ при ГУМВС України в Київській області Юрія Приходька, окремої і особливої уваги заслуговують роботи, які зможуть замінити людей в екстремальних умовах, тим самим виключаючи людські жертви під час масових заходів.

Наприклад, диво техніки зможе розпізнавати вибухові пристрої, проникати в маленькі приміщення з функцією відеоспостереження, зможе замінити вибухотехніків і саперів при необхідності створення вибуху на певній відстані. Такі засоби спецслужби зазвичай використовують при звільненні заручників, масових акціях або під час штурму небезпечних об’єктів.

Під час зустрічі правоохоронці представили кілька моделей роботів з різними функціями.

На завершення сторони домовились про майбутню співпрацю, вченим запропонували допомогти удосконалити роботів і розширити їх функції і можливості. Разом розробити і створити трансформерів, які могли б повністю замінити людей в будь-якій екстремальній ситуації.

За матеріалами proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.