Новини України. 17 лютого. Міліціонер погрожує журналістам газети “Коловорот”, що виходить у Старосамбірському районі на Львівщині.

Міліція обіцяє розслідувати випадок з журналістами газети "Коловорот"

Про це повідомив головний редактор газети Роман Рак.

“Отримали перші погрози за журналістську діяльність. Журналісткам “Коловороту” погрожував високопоставлений Старосамбірський міліціонер. Обіцяв “знайти”, – написав він у своїй сторінці на Facebook.

За словами заступника головного редактора Всеволода Поліщука, погрожував керівник місцевої Держслужби боротьби з економічною злочинністю Роман Зубрицький. Журналісти досліджували тему постачання неякісного вугілля до шкіл Старосамбірського району. Виявилося, що керівництво району запропонувало підприємцю за угоду про постачання вугілля перерахувати кошти на відповідний рахунок. Журналістам вдалось отримати квитанцію на сплату хабара.

“Підприємець, який постачав вугілля, пред’явив нам квитанцію на переказ коштів. Для того, щоб з ним уклали контракт на постачання вугілля його попросило керівництво району переказати 50 тис. грн. на рахунки Партії регіонів“, – розповів Всеволод Поліщук.

У номері “Коловороту” від 9 лютого Роман Рак в статті “Міліціонер погрожує журналістам” написав про випадок детальніше:

“Журналіст газети Тетяна Михаць, готуючи статтю про так звану “вугільну справу”, 6 лютого, о 14:30, звернулася по коментар до начальника Старосамбірської Державної служби із боротьби з економічною злочинністю Романа Зубрицького. Подальший перебіг розмови вразив журналістів, котрі перебували в редакції.

Журналіст: – Доброго дня, Вас турбують із газети “Коловорот”. Мене звати Тетяна Михаць.

Роман Зубрицький: – Хто? Хто?

Журналіст: – Тетяна Михаць.

Роман Зубрицький: – Ти… Перекажи тій вашій Антошиковій… Тій Галині… Я її знайду…

Журналіст: – Переказати що?

Роман Зубрицький: – Нічо. Я слухаю, що ти хочеш?

Журналіст: – Я розмовляла з прокурором…

Роман Зубрицький: – То йди собі до прокурора… Ти знаєш, що ти взагалі не маєш права до мене дзвонити? Я знаю, що ти все записуєш, усякі там записи… Ти… Я нічо казати не буду… Бо не хочу… Я і тебе знайду…

Журналіст: – Я не дуже розумію, що ви маєте на увазі…

Роман Зубрицький: – Слухай, мала, давай, щоб я тобі не хамив… Я сказав, я ще і тебе знайду у тій Добромильській зоні… Ти побачиш…”.

Журналістка Галина Антошик, яку так хотів знайти міліцейський чин, зазначив головний редактор, лише раз зверталась до Романа Зубрицького за коментарем до статті, яка стосувалася 50 000 гривень, які червоноградських підприємців нібито змусили “пожертвувати” на благодійний рахунок Партії регіонів. Роман Рак пояснив, що зверталися саме до пана Зубрицького, оскільки він є членом цієї партії на Старосамбірщині.

За словами Всеволода Поліщука, після інциденту Зубрицький попросив у журналістів вибачення, а голова Старосамбірської РДА – щоб з цього інциденту не робили розголосу.

Водночас головний редактор Роман Рак розповів, що написав, на підставі доповідної від журналістки, заяву до Обласного управління МВСУ Львівської області та Обласної прокуратори, також пояснив ситуацію на вимогу міліції. Там йому пообіцяли провести розслідування і повідомити про результат.

За матеріалами Прес-Центр, Вголос, газета “Коловорот”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.