Новини політики. 24 лютого. Незважаючи на великі фінансові труднощі, влада змогла виконати всі свої соціальні зобов’язання, що є її головним досягненням.

Юрій Мірошниченко

Про це заявив народний депутат (Партія регіонів), представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

«Головне, що вдалося зробити за цей час – утримати країну від великих фінансових проблем. Перед президентськими виборами країна була на порозі дефолту. Незважаючи на те, що ми не робили великих зовнішніх запозичень, ми виконали всі соціальні зобов’язання, ще і вдалося трохи підвищити соцстандарти. Одним словом, у нас вийшло опанувати ситуацією», – заявив Мірошниченко.

Він перерахував ряд реформ, проведення яких вважає заслугою нинішньої влади: «Почалися реформи – не декларації про них, а безпосередня робота, зокрема, дерегуляція підприємницької діяльності. Також можна згадати про реформу кримінальної юстиції: гуманізація відповідальності за господарські злочини, новий Кримінально-процесуальний кодекс, за яким людини фактично не можна позбавляти волі до обвинувального вироку суду. Можна згадати і скасування техогляду, що на собі відчув кожен автовласник. Закінчено пенсійну реформу, розпочато реформу земельну. Безумовно, не всі ці реформи прості і популярні, але вони йдуть», – сказав депутат.

«На цей рік президент поставив завдання, щоб люди вже відчували їх результат і це цілком можливо», – підкреслив політик.

«З того, що можна було зробити, але поки не зробили – напевно, це реформа освіти, і президент звернув на неї особливу увагу, до цього питання підключився і прем’єр, так що я сподіваюся, що і це питання ми скоро вирішимо», – додав Мірошниченко.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.