Новини України. 4 лютого. Анатолій Гриценко назвав резиденцію Межигір’я музеєм корупції і справжнью аферою.

Дача Януковича у Межигір'ї

“Гараж на 70 автомобілів, величезна гавань для кораблів, майданчики для вертольотів, люстри, позолочена сантехніка, двері і вікна по $ 40-70 тис., заборонена для польотів величезна зона над резиденцією президента, щоб приховати всі його багатства вартістю близько $ 300 млн – все це , згідно журналістським розслідуванням, належить одній людині”, – заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

“Такого немає в жодній з країн Європи. Канцлер Німеччини Ангела Меркель, наприклад, до приходу у владу жила у власній невеликій квартирі, там же живе зараз і, напевно, буде жити і після того, як піде з політики. Так само ніхто з європейських лідерів не чіпляється за державні дачі, маючи при цьому задекларовані величезні апартаменти, будинки і т.д.”, – зазначив політик.

На його думку, така ситуація в Україні склалася через відміну прийнятого в 2009 році антикорупційного пакета законів, серед яких була вимога декларувати свої доходи і витрати не тільки державним чиновникам усіх рівнів, а й членам їхніх сімей.

“Ні Янукович, ні ті люди, які оформляли йому Межигір’я, не є Нобелівськими лауреатами. Тому зрозуміло, за рахунок кого і чого вони сьогодні швидко стають мільйонерами. Саме тому команда Януковича і прийняла новий антикорупційний закон, звідки вилучили вимогу декларувати доходи і витрати членів сімей держчиновників. Замість цього вони написали вимогу декларувати доходи тим членам сім’ї, які живуть з батьками. Це означає, що президент, прем’єр, міністри за деклараціями офіційно будуть бідними, а їхні діти ставати мільярдерами, адже вони вже не живуть з батьками, а тому й не повинні декларувати доходи”, – підкреслив депутат.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.