Новини світу. 21 лютого. Меню пасажира першого класу легендарного “Титаніка”, датоване днем ​​катастрофи, виставлено на британському аукціоні “Хенрі Олдрідж енд сан” (Henry Aldridge & Son).

Дане меню є однією з найбільш рідкісних пам'ятних речей з "Титаніка"

Як було оголошено тут сьогодні, торги раритетним лотом відбудуться 31 березня, коли виповниться рівно 100 років з моменту спуску гігантського лайнера на воду. Його вартість оцінюється експертами в суму від 60 до 100 000 фунтів стерлінгів (від 95 до 158 тисяч доларів).

Меню другого сніданку від 14 квітня 1912 містить перелік вишуканих страв із 40 пунктів, серед яких – курча а-ля Меріленд, баранина на грилі, філе камбали, болонські сосиски, норвезькі анчоуси, 8 видів сирів, а також охолоджене мюнхенське пиво.

Лист з символікою компанії-власника судна та надрукованими на ньому назвами страв знаходився на столі банкіра з Сан-Франциско, доктора Вашингтона Доджа. Він подорожував на “Титаніку” разом зі своєю дружиною Рут і сином Вашингтоном-молодшим. Місіс Додж поклала його тоді в свою сумочку, ще не відаючи про те, що станеться через кілька годин. Члени сім’ї Додж вижили в той день завдяки тому, що були спущені в рятувальну шлюпку – меню так і залишилося в дамській сумочці і відтоді зберігалося у них.

За словами представника аукціонного будинку Ендрю Олдріджа, дане меню є “однією з найбільш рідкісних пам’ятних речей з “Титаніка”, виставлених на продаж за останні роки”

Аукціонний дім “Хенрі Олдрідж енд сан”, розташований в графстві Вілтшир на південному заході Англії, є одним з провідних в світі організаторів торгів пам’ятними предметами з сумновідомого лайнера.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.