Новини України. 9 лютого. Великий бізнес зацікавлений у розвитку малого та середнього підприємництва.

Фірташ каже, що малий і середній бізнес - це важливо

Про це заявив голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з керівниками великих підприємств, власниками малого та середнього бізнесу Чернівецької області.

“Візьміть будь-яку велику світову компанію – їхній бізнес збудовано на співпраці з малими та середніми підприємствами, це є їхньою основою”, – сказав Дмитро Фірташ.

Як приклад він навів автомобільний концерн “Тойота” і глобального лідера ІТ-ринку “Майкрософт”. За його словами, у розвинутих європейських країнах малі та середні підприємства створюють близько 50% ВВП, а в Україні цей показник не перевищує 10–15%.

“Ми разом повинні вирішити, як запустити цю машину, аби в нашій країні розвивався малий та середній бізнес”, – додав голова ФРУ.

Дмитро Фірташ відмітив, що Федерація роботодавців є майданчиком як для великого, так і для малого бізнесу.

“Не важливо, чи це двоє людей, десять, сто чи десятки тисяч. Будь-хто, хто дає роботу, є роботодавцем, це нова каста людей. За ці двадцять років утворився новий прошарок людей, якого раніше не було. Сьогодні ми з вами, по суті, маємо новий клас. Це є люди, які приймають рішення і готові за них відповідати”, – цитує Фірташа прес-служба Чернівецької ОДА.

“Працівникові байдуже, які ти маєш стосунки з податковою чи з владою. Людина виконує свою роботу і повинна отримувати зарплатню. Тому на базі Федерації ми створюємо ефективний майданчик для взаємодії бізнесу та влади”, – відмітив Дмитро Фірташ.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.