Новини науки. 16 лютого. Найчастіше любов п’янить і паморочить голову не гірше будь-якого наркотику, і тепер учені підтвердили, що романтична прихильність дійсно діє на наш мозок так само, як наркотики.

У закоханих "паморочиться в голові"

Коли ми закохуємося, у нас активуються області сірої речовини, пов’язані з мотивацією і отриманням задоволення. З еволюційної точки зору цей механізм необхідний для того, щоб людина прагнула до стосунків з представником протилежної статі, і, відповідно, продовжувала свій рід.

Проте, найчастіше, спроби завоювати увагу партнера, негативно позначаються на нашому емоційному стані.

«Ви щасливі, коли закохані, але, в той же час, вас може відвідати почуття тривожності. Інтенсивна, пристрасна любов, використовує ту ж систему головного мозку, яка пов’язана з наркотичною залежністю», – зазначили вчені.

У ході дослідження вони спостерігали за активністю мозку 10 волонтерів, які були шалено закохані, і знаходилися в романтичних стосунках від одного місяця до двох років. Учасникам показували фотографії їх коханих і схожих на них людей. В результаті, при вигляді своїх коханих, люди переживали найсильніші емоції. При цьому тривалість стосунків не впливала на інтенсивність почуттів.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.