Новини України. 13 лютого. Відео. Дуже інтелектуальну дискусію влаштували у Верховній Раді народні депутати Юрій Болдирєв та Олег Ляшко.

Друзі-депутати Болдирєв та Ляшко

Свідками розмови представників української політичної еліти стали журналісти “5 каналу”.

“Регіонал” Болдирєв давав коментар журналістам, розповідаючи вірш. В цей момент повз проходив Олег Ляшко, який вирішив прокоментував слова поета.

Розпочавши дискусію, депутати встигли обговорити тему релігії, порахувати свої гріхи, Ляшко пояснив Болдирєву, що той є рабом у Партії регіонів, який ґвалтує Конституцію та ще й не отримує за це “бабло”. Тоді як провладна партія платить іншим “тушкам” гроші. Також, за словами Олега Ляшка, Юрій Болдирєв пише на сесіях парламенту вірші про проституток.

Своєю чергою, регіонал образився на бравого Ляшка за те, що опозиційний депутат не прочитав впродовж двох з половиною років книгу, яку написав сам Юрій Болдирєв і йому подарував. Болдирєв також похвалився тим, що писав Конституцію України і сьогодні він ставиться до Основного закону, як до свого дітища – “хочу вкорочую, хочу продовжую”.

Депутати згадали своє дитинство і т.д. Зрештою більше коментувати не будемо, пропонуємо переглянути дискусію нардепів.

ВІДЕО

Відзначимо, раніше в інтернеті з’явилися тексти віршів депутата від ПР Юрія Бодарєва. Зокрема ЗМІ цитували “выйду я на проспект вечерком, Добреду до Кольцовского сквера, Посижу у фонтана с пивком, Сзади голос: “Какого, бля, хера!” Обернусь посмотрю на бомжей, Недопитую делять бутылку, Не дадут отдохнуть: “На! Допей!” В горле ком, словно сунули вилку…”

або

“Наша встреча вряд ли тянет на романтику, Только сразу ко мне в сердце залегла, Имя царское, по-русским меркам, Катенька, Почему-то для работы ты взяла. Припев: Проститутка ты моя, проституточка, Не на час зайду, зайду на минуточку…”.

Пізніше нардеп заявив, що це не його вірші.

“Це не мої тексти. Я дійсно пишу вірші, ще з молодих років, у мене є свій сайт, де можна побачити книгу моїх віршів. І є сторіночка на stihi.ru. Але оскільки на цьому сайті – більше 40 чоловік з прізвищем Болдирєв, причому двоє з них Юрія, які пишуть неймовірну гидоту, я написав своє ім’я як Юрій Ал Болдирєв”, – казав Юрій Болдирєв.

У творчій кар’єрі регіонала також були рядки про Галичину.

“Галиция – нарост на теле Украины. На дерева стволе, как чага или хост. Пока он соки пьет – лишь гриб он, если ж ныне. Его отрезать – он лекарство. В рост Пойдет любовь ее к нам, наша к ней. Благослови, Господь, расстаться поскорей!”, – писав колись Юрій Болдирєв.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.