Новини України. 28 лютого. Народний депутат України Олег Ляшко сьогодні виступив на сесії Луганської міської ради.

Олег Ляшко
Олег Ляшко вимагає відставки Кравченка

Після звіту голови бюджетної комісії Володимира Медяника про виконання бюджету міста за 2011 рік на трибуну вийшов нардеп Олег Ляшко і заявив наступне:

«Цифри, які нам демонструють по виконанню бюджету – це все зрозуміло, що грошей не вистачає. А де гроші, ви питаєте? Та у вас же гроші. Хіба не ваші люди сидять в Києві? Хіба не ваш прем’єр-міністр Азаров? Гроші, в першу чергу, в кишенях олігархів, в тому числі і з Луганська. Решта грошей йдуть на проїдання. У 2011 році 51 мільйон гривень було витрачено на утримання чиновників міської ради, зараз виділено 20 млн. грн. на реконструкцію цієї будівлі, ще 8,5 млн. грн. – на адміністративну будівлю по вулиці Пушкіна. Ось де гроші».

Потім нардеп звернувся до заступників міського голови Луганська Зази Зухбая і Маноліса Пілавова:

«Заза, я вас запитую, за які гроші побудували собі будинок? Пілавов, за які гроші будуєш будинок? Ви забираєте у луганчан можливість жити. Поки луганчани замерзають взимку, ви відпочиваєте в Баден-Бадені. Ви повинні вимагати від президента Януковича відставки уряду за обкрадання Луганського бюджету», – заявив Ляшко.

Звертаючись до луганчан, нардеп сказав:

«У нас на носі вибори. Вам нестимуть пакет з гречкою, сипатимуть обіцянки. Але знайте, що ця лафа закінчиться на наступний день. Потрібно заборонити Партію регіонів та вимагати відставки Кравченка»

Мер Луганська Сергій Кравченко, в свою чергу, зазначив:

«Не потрібно тут брехати. Я особисто написав депутату Ляшко 5 листів. Він навіть не відповів, а розповідає, що він тут щось зробив для Луганська. Після сесії ми напишемо листа для Ляшка і через місяць запитаємо з нього, що він зробив».

Олег Ляшко хотів відповісти на закиди міського голови, однак йому вимкнули мікрофон. Він піднявся на трибуну і взяв мікрофон у Кравченка. У залі депутата Ляшка підтримували кілька десятків луганчан. Кілька разів вони кричали на адресу міського голови: «Ганьба».

Під час скандалу біля входу зібралися співробітники охоронної фірми.

За матеріалами ОстроВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.