Новини України. 7 лютого. Юрій Луценко вирішив готувати прокурора до американського суду.

Луценко: Honorable sir, answering your question, I can mention...

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, якого звинувачують у перевищенні службових повноважень, і який подав позов до суду США проти керівників Генпрокуратури, в Печерському суді почав відповідати на запитання англійською мовою. Про це повідомила прес-секретар “Народної самооборони” Лариса Сарган.

Варто зазначити, що прокурор Євген Зінченко – один з відповідачів за позовом до американського суду, і саме на його питання Луценко відповідає по-англійськи.

Зінченко нагадав, що Луценко неодноразово говорив, що святкування Дня міліції проходило згідно з указом президента. Зінченко запитав, чи було передбачено цим указом, що заходи повинні проводиться в Палаці Україна, на що Луценко йому відповів:

“Honorable sir, answering your question, I can mention…”.

На це прокурор і суддя сказали, що суд повинен вестися державною мовою.

Нагадаємо, Юрій Луценко подав позов до суду США проти Генпрокурора Віктора Пшонки, його першого заступника Рената Кузьміна, а також слідчого відомства Сергія Войченка і представника держобвинувачення Антона Зінченка. У своєму позові Луценко просить визнати його кримінальне переслідування незаконним, а також політично вмотивованим.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.