Новини України. 8 лютого. Справа екс-голови МВС Юрія Луценка – на фініші.

Луценко вчора був в ударі - відповідав на питання ще до того, як їх задавали

Вчора в Печерському райсуді столиці прокурори закінчили допит ВІП-обвинуваченого. Тепер залишилося тільки провести дебати сторін і дочекатися, який же вердикт винесе по справі суддя Сергій Вовк, повідомляє Сегодня.

Нагадаємо, Луценка звинувачують у злочинній змові з його водієм Леонідом Приступлюком, якому екс-міністр без черги виділив квартиру і якого нібито незаконно підвищили у званні, внаслідок чого Приступлюк отримував підвищені зарплату і пенсію. Також ставлять в провину колишньому головному міліціонеру занадто помпезне святкування Дня міліції за 300 000 гривень.

Юрій Віталійович учора був в ударі – відповідав на питання ще до того, як їх задавали, причому іноді примудрявся робити це навіть на англійській мові. Так, не чекаючи питання по квартирі неподалік від столичного цирку, де Луценко був прописаний разом зі своїм водієм Леонідом Приступлюком, екс-міністр пояснив цей дивний факт так: «Я не хотів травмувати родину повістками до суду, які приходили б на мою адресу».

Коли ж його запитали про урочистості на честь Дня міліції, Луценко чомусь став давати показання англійською мовою: «Honorable sir, answering your question, I can mention …» (Шановний пане, відповідаючи на ваше запитання, можу зауважити…) . Суддя засміявся і стукнувся головою об стіл, а через секунду оголосив п’ятихвилинну перерву і попросив підсудного говорити по-українськи.

Під кінець допиту задати своє питання Луценко запропонували навіть його дружині Ірині. На що вона, звернувшись до судді Вовка, зауважила: «У мене до нього одне питання: коли він вже буде вдома».

Незважаючи на те, що ГПУ заявляє про безліч доказів провини Луценка, він сам та його захист припускають, що вирок буде виправдувальним. А ось екс-глава Печерського суду Микола Замковенко вважає, що Луценка все ж посадять за грати, правда, не на максимальні 12 років, а менше: «Якщо Луценку винесуть виправдувальний вирок і його випустять, це буде політичний сплеск – його як червоний прапор може підхопити якась політична сила. Тому йому, швидше за все, визначать якесь усереднене покарання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.