Новини України. 24 лютого. Тридцять студентів з Луганська заявляють, що їх ошукала фірма з працевлаштування за кордоном.

Турфірма надурила студентів

Понад тисячу доларів необхідні для поїздки у США студентам довелося збирати майже рік, в результаті ніхто нікуди не полетів, а грошей повернули тільки половину. Тепер студенти планують судитися з компанією.

Володимир Моісеєнко, один зі студетів, почав збирати гроші на поїздку ще два роки тому. Коли необхідна сума була на руках – звернувся у представництво відомої компанії з працевлаштування.

“Подали документи в одну з найбільш поширених фірм. Нас запевнили, що буде все нормально. Підшукають нам контракт, ми поїдемо на літо в Сполучені Штати”, – розповідає Володимир.

Та коли настав час вильоту – студентам сказали, що візи до США отримати не вдалося. Єгору Назаровичу повернули лише чверть від тих грошей, які він заплатив за послуги.

“Як для студента – це досить велика сума. Це навіть не 900 гривень, а 900 доларів. Частину батьки дали, частина я заробив”, – скаржиться ще один ошуканий студент Єгор Назарович.

Директор фірми на зустріч з журналістами не приїхав, проте дав коментар по телефону:

“Ми студентам сказали: хлопці, ми розуміємо, це ваші гроші. Але ми ж роботу свою теж зробили. Що ми можемо вам зробити? У нас теж є співробітники, які отримують зарплату, у нас є зобов’язання перед партнерами. Запропонували вихід, як то кажуть, золоту середину. Тобто, без проблем, ми розуміємо, що ви не отримали візу, приходьте на наступний рік. Ми вам зарахуємо всі ці гроші і зробимо програму”, – каже Ігор Щербань, директор компанії з працевлаштування за кордоном.

Та луганські студенти користуватися послугами компанії надалі не хочуть. Вони вже готують позови до суду.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.