Новини спорту. 23 лютого. Головний тренер донецького “Шахтаря” Мірча Луческу переконаний, що повернення бразильського півзахисника Ілсіньо є позитивним моментом для команди.

Ілсіньо ще треба заробити місце у основному складі "Шахтаря"

“Я задоволений, що він повернувся. Ми придбали ще одного гравця, який добре знає наші методи, у нього хороші відносини з іншими нашими футболістами, йому не потрібна адаптація. Це виграш для команди. І не думаю, що гроші, за які ми його повернули, дозволили б нам купити гравця високого рівня”, – вважає Луческу.

Водночас, Луческу заявив, що Ілсіньо ще треба заробити місце у основному складі “Шахтаря”.

“Єдина проблема, яка є: ми спочатку перекваліфікували його з захисника в атакуючого гравця, підняли його на дуже високий рівень, а після повернення до Бразилії він став діяти в центрі поля, втратив автоматизм атакуючого футболіста.

Тому на сьогоднішній день моя задача – закріпити його на тій чи іншій позиції, з якою я визначуся. Мені здається, що все-таки його кращі якості можуть бути реалізовані в середині поля. І якщо він повернеться до того автоматизму, до того стану, в якому він був до свого від’їзду, то цілком може претендувати на місце в основному складі і конкурувати з іншими футболістами команди”, – додав румунський фахівець.

Також керманич “Шахтаря” зізнався, що не таїть образи на Ілсіньо.

“Перш ніж Ілсіньо пішов з “Шахтаря”, у нас з ним було, напевно, близько десяти особистих розмов. Я пояснював йому ситуацію, говорив і передбачав, що вона може повернутися саме таким чином, як і вийшло в кінцевому підсумку. Він дуже багато втратив – півтора року. Хоча в той момент, коли він пішов, то був одним з важливих елементів нашої команди.

Однак я не тримаю на нього образи, тому що він все-таки усвідомив ту помилку, яку зробив. Він мені зателефонував, пояснив ситуацію, виявив бажання продовжити кар’єру в нашому клубі, яку сам же і перервав тоді”, – підсумував Луческу.

За матеріалами Проспорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.