Новини шоу-бізу. 19 лютого. Вельми неприємний випадок стався на зйомках телепередачі «Дві зірки», суть якої полягає в тому, що пари в яких один професіонал, а інший любитель, змагаються між собою у вокальних здібностях.

Куценка назвали голубим

Лоліта Мілявська також входить до складу суддів шоу.

Знаменитий співак Денис Майданів як раз виступає з Гошею Куценко. Їх пісня з якою виступали зірки була про дружбу, серед декорацій квітучих дерев, співаки були одягнені в сорочки білого кольору і брюки. Жест Гоши Куценко – кокетливо, пальцем закинув піджак на плечі, і послужив приводом для образи Лолітою.

“Перед тим як їхати на зйомку, сиділа в Інтернеті. Так ось, там у мене виповзла фотографія двох мужиків в білих костюмах, вони тільки одружилися в Голландії. Ну, ось ця картинка протягом усього номера у мене була перед очима. Ну, нічого не могла зробити, такі асоціації “, – говорить Лоліта.

На репліку Лоліти, Гоша Куценко нічого не сказав, мовчки зібрав речі і залишив знімальний майданчик. Організатори телешоу змогли зупинити зірку, тільки коли він вже сидів у своєму автомобілі. Гошу просили залишитися, але всі зусилля були безуспішні

“Я не буду залишатися, що я вам, дитина, чи що? Я ж вам сказав: вислів журі – це смішно. Для мене дивно, що дорослі шановані люди так неспроможно мислять”, – сказав актор.

Лоліта Мілявська каже, що нічого поганого вона не мала на увазі, і зовсім не хотіла ображати Гошу:

“У мене в голові, як у будь-якого глядача, спливають там якісь образи. Ніякого образи, ні спроби образи, просто я як глядач висловила свою думку”.

Джерело Сегодня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.