Новини технологій. 11 лютого. Один з найбільших блогхостингів LiveJournal запустив нову версію інтерфейсу в режимі бета-тестування для обмеженого кола користувачів.

LiveJournal, Живий Журнал, ЖЖ
LiveJournal змінює стиль

Всім користувачем цієї соціальної мережі нова версія інтерфейсу стане доступна на наступному тижні.

Серед основних нововведень запуск нової системи розрахунку рейтингу, в якій враховується не тільки кількість передплатників на блог, але і їх якості, повідомив в своєму блозі керівник сервісу в Росії Ілля Дронов. Крім того, в новому рейтингу буде відображатися не тільки нік користувача, а й підзаголовок його журналу.

У самому ж профілі користувачів буде відображатися їх місце в рейтингу (для перших двох тисяч журналів). Також в рейтингу будуть окремо відзначатися записи, для реклами яких використовувалася платна функція “Промо” (розміщення посилання на запис на головній сторінці LiveJournal).

У новій версії інтерфейсу користувачі зможуть рекламувати за допомогою “Промо” не тільки окремі пости, але й весь журнал в цілому, а також спільноти. В поле для введення коментарів з’явилися кнопки можливості форматування тексту та перевірки орфографії.

На даний момент в LiveJournal налічується 5 млн зареєстрованих блогів. Аудиторія LiveJournal становить 30 млн користувачів.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.