Новини політики. 7 лютого. Спікер Володимир Литвин припускає, що Європа може ввести санкції проти України.

Володимир Литвин
Литвин: задом наперед у нас виходить добре, а по-людськи поки що не дуже

Про це він сказав, виступаючи у Верховній Раді у вівторок.

На думку Литвина, Верховна Рада має “особливо відповідально поставитися” до рекомендацій європейських структур, включаючи останню резолюцію ПАРЄ.

“Усіх нас має мобілізувати факт зміни тональності цих документів. Якщо спочатку їх лейтмотивом були заохочення і рекомендації, то останнім часом – імперативні вимоги”, – сказав він.

“Особисто в мене є відчуття запрограмованості наступного кроку – санкцій. Бо виконати все в короткий термін, а тим більше внести зміни до Конституції – проблематично”, – додав Литвин.

Спікер зазначив, що “на порядку денному питання авторитету країни” і за жодних обставин не можна допустити “заганяння держави в ізоляцію, як би це кому не хотілося”.

“Рекомендації є рекомендації, а нам своє робити… Останнім рішенням ПАРЄ мимоволі підіграло антиукраїнським силам в Україні, і не лише в Україні“, – додав також Литвин.

Говорячи про роботу нової сесії парламенту, Литвин навів слова знаменитого російського юриста Коніна: “Люди, які сидять на задньому сидінні останнього вагону потяга любовно милуються колією, що зникає вдалині, в надії повернутися нею назад. У той же час, підхоплені силою потяга, вони все ж таки їдуть уперед, але тільки задом”.

“Задом наперед у нас виходить добре, а по-людськи поки що не дуже”, – сказав він.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.