Новини України. 3 лютого. Голова Верховної Ради подякував українським хакерам, за те, що через закриття файлообмінника EX.ua сайт парламенту не був виведений з ладу.

Володимир Литвин
Литвин подякував просунутій молоді

“Молодь у нас чудова, вона просунута. Багатьом політикам їх важко зрозуміти, але треба зрозуміти і віддати належне”, – заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Я продемонструю такий егоїзм, за який мене можуть критикувати, і подякую хакерам, за те, що вони не нападають на інформаційні ресурси Верховної Ради України. Вони розуміють, очевидно, що не треба руйнувати цю середу демократії”, – підкреслив він.

Нагадаємо, 31 січня правоохоронні органи закрили веб-ресурс ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності. Користувачі, обурені припиненням роботи EX.UA, з учорашнього вечора поширюють в соцмережах заклики атакувати сайти органів влади в знак протесту. У багатьох коментарях до події на Facebook містилися прямі вказівки до того, як взяти участь в DDoS-атаці через консоль. Є навіть ідеї підключити до цієї діяльності хакерську групу Anonymous, яка зуміла покласти сайти ФБР і міністерства юстиції США.

За даними Держспецзв’язку, максимальна кількість запитів, спрямованих на відмову роботи інтернет-представництва президента, складає приблизно 140 тис. запитів в секунду.

“Такий тип атак має на меті блокування веб-ресурсу шляхом надіслання великої кількості запитів, тобто спрямований на перевантаження ресурсу”, – йдеться в повідомленні. IP-адреси, з яких проводяться атаки, передані в правоохоронні органи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.