Новини здоров’я. 17 лютого. У Південній Кореї місцеві лікарі вперше успішно здійснили пересадку відразу 7 внутрішніх органів 7-річній дівчинці.

Лікарі провели складну операцію дитині

Подібна одночасна трансплантація відкриває нові перспективи для боротьби з важковиліковними хворобами, передають іноземні ЗМІ.

Операція була проведена групою фахівців під керівництвом доктора Кім До Ена в столичному Асанському медичному центрі.

7-річній дівчинці Чхо Ін Зі, що протягом 6 р. страждала хронічним синдромом кишкової псевдонепрохідності, були пересаджені печінка, підшлункова залоза, тонка кишка, шлунок, дванадцятипала кишка, товстий кишечник і селезінка.

Цим рідкісним захворюванням, яке в переважній більшості випадків закінчується смертю, в Південній Кореї страждають лише близько 10-ти чоловік. Єдиним способом лікування таких людей місцеві лікарі вважають трансплантацію органів.

Чхо Ін Зі з’явилася на світ недоношеною і лікарі відразу ж поставили їй страшний діагноз. Дівчинці двічі робили хірургічні операції по вправленню шлунка і товстої кишки, але й після цього вона могла жити тільки на поживних ін’єкціях.

На щастя, трансплантація пройшла успішно. Чхо Ін Зі вже їсть тверду їжу і на цьому тижні виписується з лікарні.

“Більшість її органів не діяли, і ми готували трансплантацію близько 2-х років. Такі операції на дітях проходять складніше, ніж у дорослих, через невеликі розміри пересаджуваних органів, та й шансів на успіх менше. На щастя, знайшовся відповідний донор”, – розповів Кім До Ен.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.