Новини світу. 15 лютого. Лідери ЄС грають з вогнем, заявив прем’єр-міністр Греції, після того, як засідання Єврогрупи в Брюсселі було скасовано.

Якщо Греція не отримає гроші, в березні вона - банкрут

У полум’яно червоний пішла Афінська біржа, інвестори впали духом. Проте пізніше стало відомо, що обговорення відбудеться, але по телефону.

Афіни в обмін на допомогу зобов’язалися прийняти пакет заходів жорсткої економії. Німеччина сумнівається, що обіцянки будуть виконані.

Міністр фінансів Греції Евангелос Венізелос заявив, що його країна готова переконати в своїй здатності економити партнерів по єврозоні, які ніяк не зважаться розблокувати черговий транш допомоги розміром в 130 мільярдів євро.

“Деякі лідери з країн об’єднаної Європи грають з вогнем, бо вони вірять, що рішення, прийняті Радою ЄС 26-го жовтня можна ігнорувати, а поставлених умов – не дотримуватися. Так позиціонують себе ті, хто хоче, щоб Греція покинула єврозону”, – заявив Венізелос.

Кредиторів бентежить скептична позиція грецьких консерваторів. Їх шанси вирватися вперед на квітневих парламентських виборах зростають. Якщо Греція не отримає гроші, в березні вона – банкрут. Втім, багато хто в народі вважає, що грецький птах Фенікс повинен спочатку згоріти, щоб потім відродитися.

За матеріалами euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.