Новини технологій. 3 лютого. Корпорація Apple за підсумками 2011 року вперше увійшла до трійки лідерів за ринковою часткою і обсягом поставок всіх телефонів, в тому числі і звичайних.

Перше місце, як і рік тому, посіла Nokia

При цьому каліфорнійська компанія випускає тільки один тип “трубок” – смартфони iPhone. Перше місце, як і рік тому, посіла Nokia, друге – Samsung, говориться в дослідженні IDC.

З третього місця Apple (93,2 млн відвантажених iPhone, частка 6%) витіснила LG Electronics (88,1 млн, 5,7%.). У порівнянні з 2010 роком Apple піднялася на два рядки, збільшивши частку на 96,2%. Поставки LG падають третій квартал поспіль через застарілу лінійку мобільних телефонів, відзначили в IDC.

Як пояснили аналітики, Apple вийшла на третє місце завдяки успішному старту продажів смартфона iPhone 4S. За даними самої компанії, за останній квартал 2011 року їй вдалося продати 37 млн ​​”айфонів”.

Що стосується лідера, Nokia, то за минулий рік вона поставила 417,1 млн мобільників, заробивши 27-відсоткову частку (на 7,9% менше, ніж у 2010 році). Samsung, що зайняла друге місце, відвантажила в 2011 році 329,4 млн апаратів, отримавши 21,3% на ринку.

При цьому за три останніх місяці 2011 року корейці встановили квартальний рекорд, поставивши 97 млн ​​пристроїв. Успіх був забезпечений за рахунок серії Galaxy (S II, Note і Nexus) і більше недорогих моделей, таких як Galaxy Ace.

П’яте місце дісталося китайському виробникові ZTE, що поставив 66,1 млн мобільників (частка – 4,3%). Всього за минулий рік ринок мобільних телефонів зріс на 11,1%.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.