Новини шоу-бізу. 14 лютого. Вадим Красноокий зрозумів, що закохався, коли йому приснилася одногрупниця з дитячого садочку, Іван Ганзера залицявся до дівчат вже в школі, а Наталія Гордієнко ще перед школою вчилася цілуватися.

Вадим Красноокий підкидав однокласницям черв'яків

Зірки розповіли про любов і День святого Валентина.

“У дитячому саду я дружив з дівчатками. Був у них авторитетом. Завдяки старшому брату, з яким я гуляв по вечорах, завжди мав при собі цікаву історію про “доросле життя”. Тому і був улюбленцем дівчаток”, – розповідає лідер групи Mad Heads Вадим Красноокий.

“Пам’ятаю якось прокинувся і зрозумів: “Закохався!”. Приснилася мені дівчинка, з якою я в групі одній був. Я розповів про це мамі, і пішов її шукати: це була субота, і до понеділку не міг терпіти. Знав тільки одне, вона живе в сусідньому дворі. На пошуки, які так і не увінчалися успіхом, вбив цілий день. А в понеділок мої пориви кудись зникли, і захоплення, як і не бувало”, – говорить Вадим Красноокий.

Музикант продовжив ділитися досвідом вже зі старшого віку:

“У старшій школі ця дівчинка перейшла в мій клас, але я ніколи не розповідав їй цю історію. Взагалі, в школі залицяння мали трохи злий характер. Щоб висловити свою увагу, ми з хлопцями збирали величезних дощових черв’яків і кидали дівчатам на парти. Висловлювати свої почуття по-іншому – було небезпечно, всі починали дратувати”.

“Але закоханість, як і міцна любов – найпрекрасніше, що може бути в житті. І День Святого Валентина відмінний привід ще раз висловити свої почуття і зробити щось приємне коханій людині. В цьому році з дружиною День Всіх Закоханих будемо святкувати на гастролях в Криму”, – сказав Красноокий.

Перше кохання переможця проекту “Голос країни” Івана Ганзери звали Аліна. Познайомився він з нею вже в школі.

“Вперше я закохався в першому класі. Дівчинку звали Аліна Скрипка. Дуже мені подобалося її музична прізвище. Я не приховував своїх почуттів, проводжав завжди додому, носив портфель. Аліна була відмінницею, найрозумнішою дівчинкою в класі і подобалася всім хлопцям. Коли траплялося так, що я не міг її провести, я контролював, щоб ніхто не смів це робити…”, – розповів співак.

Ганзера думав він та Аліна завжди будуть разом, але вона переїхала в інше селище і на цьому історія закінчилася. Проте дівчина підтримувала його під час проекту “Голос Країни”.

“Мені завжди подобався День Святого Валентина. Любив і люблю до цих пір всім дівчаткам-подружкам робити солодкі приємності, і валентинки. Але, в цьому році, я мабуть залишуся вдома і буду пити гарячий чай з малиною, так як захворів, а 15-го лютого вранці у мене виступ”, – зазначив Іван Ганзера.

“У дитячому саду я була закохана в хлопчика на ім’я Ярослав. Багато у нас цікавих історій з ним було, – розповідає подруга Ганзери з того ж проекту Наталія Гордієнко, –  Пам’ятаю ми постійно ховалися від усіх, щоб пограти і навіть вчилися цілуватися”.

Вже в школі, у другому класі, Гордієнко закохалася в однокласника Влада. З ним вони сиділи за однією партою.

“Він завжди смикав мене за коси, а на перервах бігали один за одним по шкільних коридорах. Один раз, на уроці української мови був диктант. Коли закінчили писати – ми з Владом раптом вирішили, що в цьому диктанті мало ком і вирішили доставити ще штучок 15 на свій розсуд. Звичайно, ми отримали двійки, але, ні крапельки не засмутилися, нам було добре і весело разом”, – розповіла про свої шкільні жарти Наталія Гордієнко.

“Цього року на День Святого Валентина я їду на виступ у Москву. Та й найчастіше вечір 14-го лютого проходить на сцені. Але я люблю це свято, мені подобається робити сюрпризи і готувати романтичну вечерю”, – додала вона.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.