Новини авто. 17 лютого. Компанія Lexus повернула собі звання виробника найнадійніших автомобілів.

Lexus - найнадійніше авто

За підсумками опитування, проведеного компанією JD Power and Associates в США серед 31 тисячі власників машин 2009 року випуску, з’ясувалося, що на 100 «Лексусів» доводиться 86 скарг на несправності.

До 2009 року компанія Lexus залишалася беззмінним лідером рейтингу протягом 14 років, але три роки тому японців раптом випередили Buick і Jaguar, а потім найбільш безпроблемними машинами ставали Porsche і Lincoln.

В опитуванні 2012 року в лідери «Лексусу» допоміг вийти седан LS – на 100 автомобілів довелося 72 дефекту. Крім того, у своїх сегментах найнадійнішими були визнані Lexus RX 350 і Lexus ES 350 (розділив перше місце з Lincoln MKZ).

У загальній складності в поточному році компанія JD Power and Associates зібрала дані про моделі 32 брендів. З них 25 марок поліпшили якість своїх машин у порівнянні з торішніми результатами, одна залишилася на колишній позиції і ще шість перемістилися на нижні рядки списку.

Середнім значенням стало 132 поломки на сто автомобілів – це на 13 відсотків менше, ніж роком раніше. Для порівняння, в 2007 році цей показник перевищував 216 несправностей.

Джерело motor.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.