14 лютого. Під час візиту до Італії голова фракції “БЮТ-Батьківщина” Андрій Кожем’якін дав інтерв’ю провідній італійській газеті “La Repubblica”, яке вийшло під заголовком: “У в’язниці вони вбивають Тимошенко”.

Кожем'якін розповів італійській газеті про Тимошенко

Про це інформує прес-служба “Батьківщин”.

“Юлія Тимошенко почуває себе погано. Дуже погано. У в’язниці її повільно вбивають, – говорить голова депутатської фракції і адвокат екс-героїні української революції Андрій Кожем’якін“, – зазначає італійське видання.

Товариш по боротьбі, адвокат, він часто відвідує Тимошенко у в’язниці, говориться у статті.

“Їй надзвичайно важко рухатись, у вівторок вона п’ять годин пролежала, не маючи сил піднятися. У неділю до України прибули закордонні лікарі з Німеччини і Канади, які повинні її обстежити”, – розповів Кожем’якін.

Як зазначає видання, лідер фракції “БЮТ-Батьківщина” приїхав до Італії, щоб зустрітися з парламентарями і журналістами та обговорити події в Україні.

За словами самого Кожем’якіна, в Україні відбувся “поворот влади до авторитаризму”.

Відповідаючи на питання, чому українська влада хоче усунути Тимошенко, Андрій Кожем’якін сказав: “У нас залишився старий радянський принцип: немає людини – немає проблеми. Юлія є лідером української опозиції і їм (владі) не подобається, що вона має підтримку українського народу”.

“Кожем’якін вважає, що президент помстився Юлії Тимошенко“, – пише автор статті.

Лідер фракції “БЮТ-Батьківщина” висловив переконання , що “Пасіонарія Помаранчевої революції” стала жертвою зради з боку екс-президента Віктора Ющенка, пише “La Republica”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.