Новини світу. 8 лютого. Екс-президент Киргизстану Курманбек Бакієв вже має білоруське громадянство та придбав будинок за 2 млн доларів на околиці Мінська.

Лукашенко дав Бакієву громадянство і будинок під Мінськом

Як стало відомо ЗМІ, паспорт громадянина Білорусі виданий Курманбеку Бакієву ще в серпні 2010 року одним із мінських управлінь міністерства внутрішніх справ.

На офіційному рівні отримати підтвердження цієї інформації поки не вдалося. Пізніше з’явилася інформація про те, що екс-президент Киргизстану оформляє на себе ділянку землі під Мінськом.

А 8 лютого киргизькі ЗМІ повідомили про те, що Бакієв придбав будинок на околиці Мінська за 2 млн доларів. Раніше повідомлялося, що деякий час він проживав в урядовій резиденції на території Березинського заповідника.

Відзначимо, рішення про надання білоруського громадянства приймається особисто президентом країни Лукашенком на підставі персонального прохання.

Нагадаємо, Курманбек Бакієв 8 травня 2010 був оголошений в міждержавний розшук на території СНД і в міжнародний розшук по лінії Інтерполу. Він звинувачується за статтями кримінального кодексу у співучасті в масових вбивствах. Екс-президент ховається в Білорусі з квітня 2010 року.

Незабаром після державного перевороту Бакієв пішов з посади Президента Киргизстану і втік з країни. Нова влада звинуватила не лише Бакієва, але і багатьох його соратників у порушенні законів. За інформацію про їх місцезнаходження оголошені нагороди від 20 до 100 тисяч доларів.

Раніше також повідомлялося, що Президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив колишнього Президента Киргизстану Курманбека Бакієва директором білоруського військового заводу.

За матеріалами Хартия’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.