Новини України. 24 лютого. Київ лідирує серед регіонів України за кількістю квартирних крадіжок, Волинь – за випадками торгівлі людьми, Схід країни “відрізняється” частими грабежами і вбивствами.

злочинці
Харківська область очолює статистику за кількістю вбивств

Так, в 2011-м міліція зафіксувала понад 4,1 тис. квартирних крадіжок в столиці (1468 випадків на 1 млн. населення).

Дніпропетровська область лідирує за кількістю грабунків – відкритих (з наявністю свідків) заволодінь чужим майном (910 випадків на 1 млн. населення). Сюди входять і відбирання мобільних телефонів, і більш серйозні події – наприклад, пограбування заправок і магазинів.

Харківська область очолює статистику за кількістю вбивств (97 на 1 млн. населення). Тяжкі злочини тут трапляються навіть незважаючи на те, що сам регіон відомий як кузня міліцейських кадрів.

Разом з тим Одеська область – чемпіон з хабарів. За їх кількістю регіон встановив абсолютний рекорд – 157 виявлених випадків на 1 млн. населення. Одеса випередила навіть столицю, де держслужбовців набагато більше.

Як повідомлялося раніше, в Україні в 2011 році відзначили зростання дитячої злочинності на 15-17% в порівнянні з минулим роком. Також раніше повідомлялося, що половина українців відзначають ріст злочинності в країні, і лише третина йде за допомогою до міліції у разі протиправних дій по відношенню до себе.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.