Новини політики. 18 лютого. Однією з головних задач Комуністичної партії України на виборах є отримання необхідної кількості голосів у парламенті, щоб впливати на рішення влади.

Симоненко: народ розчарувався у всіх представниках влади

Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко в ході наради секретарів партійних комітетів, передав кореспондент ГолосUA.

Лідер комуністів підкреслив, що народ розчарувався у всіх представниках влади. Як приклад він навів дані соціологічних опитувань, згідно з якими, є два високих показника невдоволення населення рівнем життя.

«80% опитаних людей в 2009 році відзначили, що не задоволені чинною владою. Це період, коли з влади йшла «помаранчева» команда. Такий же показник є і в жовтні 2011 року. Тобто, за нинішньої влади», – додав політик.

Симоненко наголосив, що у зв’язку з цим КПУ ставить перед собою завдання на парламентських виборах домогтися «перемоги трудового народу над олігархічним режимом».

За його словами, ЦК Компартії розглядає майбутню виборчу кампанію, в першу чергу, в якості реального каталізатора «боротьби проти буржуазії».

«Ця парламентська кампанія займе особливе місце в порівнянні з політичними процесами попередніх років. Ми повинні домогтися корінного перелому боротьби трудового народу проти олігархів», – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.