Новини економіки. 28 лютого. Україна занепокоєна спробами дискредитацiї своєї газотранспортної системи (ГТС) i запевняє європейських партнерів у своїй надійності.

Андрій Клюєв
Клюєв занепокоєний спробами ззовнi створити враження ненадiйностi української ГТС

Про це у Брюсселi в рамках полiтичного дiалогу «Україна-ЄС: шлях попереду» заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрiй Клюєв.

«Ми занепокоєнi спробами ззовнi створити враження ненадiйностi української ГТС. Це не вiдповiдає дiйсностi. Я впевнено можу сказати, що проблем з українською ГТС не iснує», – заявив Клюєв.

Секретар РНБО також категорично спростував «спекуляцiї щодо того, що Україна вiдбирала газ, який iде до Європи». «Це неправда. Україна навiть запропонувала Росiї та ЄС вiддати частину свого газу з газових сховищ для того, щоб збiльшити подачу газу на територiю Європи», – наголосив Андрій Клюєв.

22 лютого голова правління російської компанії «Газпром» Олексій Міллер знову звинуватив Україну у крадіжці газу. За його словами, «в окремі дні лютого Україна несанкціоновано залишала у себе до 40 мільйонів кубометрів російського газу, призначеного для європейських споживачів».

За матеріалами Радио Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.