Новини здоров’я. 29 лютого. Європейські вчені з’ясували, що нікотиновий спрей, який дозволяє отримати дозу нікотину швидше, ніж пластирі та жуйки, допоможе тим, хто хоче позбутися від шкідливої ​​звички.

Справитися з нікотиновою залежністю дозволяє нікотинова замісна терапія

Труднощі, які відчуває людина, що бажає кинути палити, полягають в тому, що його організм занадто звик до нікотину.

Справитися з нікотиновою залежністю дозволяє нікотинова замісна терапія. Вона полягає в надходженні нікотину в організм без куріння сигарет і поступовому зменшенні його дози.

Одні форми – нікотинові пластирі, жуйки, льодяники і назальні спреї – з’явилися давно, інші – оральні спреї – відносно недавно. Перевага оральних спреїв полягає в тому, що їх можна використовувати в будь-який момент і негайно отримати певну дозу нікотину, тоді як при використанні пластирів в крові підтримується постійна концентрація нікотину.

У дослідженні взяли участь 479 курців, які протягом 12 тижнів використовували оральний нікотиновий спрей або спрей-плацебо. Учасники дослідження могли використовувати спрей на свій розсуд, але не більше 4 разів на годину і не більше 64 разів на день.

Отримані результати свідчать про те, що через рік після початку дослідження не курили 14% осіб, які використовували спрей, і тільки 6% людей, які використовували спрей-плацебо, повідомляє Reuters.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.