Новини України. 27 лютого. Сьогодні продажні судді винесли вирок не Юрію Луценку, а собі.

Юрій Луценко-Юлія Тимошенко
Тимошенко подякувала Юрі

Про це, коментуючи вирок у справі Юрія Луценка заявляє екс-прем’єр-міністр країни Юлія Тимошенко.

“Я не буду аналізувати їх рішення, оскільки абсурд жодному аналізу не підлягає. Вся країна і весь світ бачать, хто саме в Україні при владі, хто замовляє й штампує політичні вироки. Вже всіх і все названо своїми іменами. Я хочу сказати про інше. День засудження Юрія Луценка – це ще й день проголошення вироку режиму Януковича”, – пише Юлія Тимошенко.

“Так, вони кидають нас за грати, але бояться нас ще більше. Вони ховають нас по тюрмам, але відчувають своїми тваринними інстинктами, що їх час закінчується. Вони фальсифікують проти нас справи, але знають, що вже і їм пишеться справедливий присуд у тому вищому суді, де немає ні “вовків” , ні “кірєєвих””, – продовжує екс-прем’єр.

За її словами, “весь народ не пересаджати, не обдурити, не залякати”. Оголошуючи вирок політичним опонентам, влада, за словами Тимошенко, отримує вирок собі.

Юлія Тимошенко передбачає, що теперішня влада незабаром втратить керівництво країною.

“Кінець їх прийде і прийде скоро. І прийде він не з закордону. Їх безславний кінець прийде з України: зі Львова й Донецька, з Одеси й Полтави, з Чернігова і Харкова”, – пише вона.

“…Сьогодні ми за ґратами. Але якщо таку ціну ми мусимо заплатити за звільнення країни, то ми згодні її платити. Юра, я знаю, погодиться зі мною.

Я дякую тобі, Юро. Дякую за витримку, за мужність, за честь, за незламність, за шляхетність. За те, що залишився справжнім чоловіком на тлі тих немічних блазнів, які намагалися тебе судити.

Я знаю, Юро, що бувають в житті такі обставини, коли головне – не зберегти особисту свободу, а залишитися людиною й не скоритися. Я впевнена, що ти гідно витримаєш ці випробування.

Хочу, наскільки це можливо, підтримати рідних та близьких Юри. Тримайтеся.

Я також звертаюся до всіх друзів, соратників, товаришів, які з болем в серці сприйняли цей ганебний вирок.

Не впадайте у відчай, не сумуйте, а вставайте й боріться. Падіння антиукраїнського режиму Януковича – це лише питання часу.

Ви – відповідальні сьогодні за волю й незалежність України.

Тому не треба плакати й скаржитися на долю. Збирайте волю, збирайте сили, вставайте поруч один з одним, щоб наблизити той день, коли нарешті закінчиться в країні ця пора ганьби!”, – йдеться в заяві Юлії Тимошенко, оприлюдненій прес-службою “Батьківщини”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.