Новини здоров’я. 22 лютого. Виявляється, товсті чоловіки – більш успішні коханці, ніж стрункі!

Секс, стосунки
Повні чоловіки рідше страждають від передчасної еякуляції

А через 7 років після початку спільного життя сімейний човен переживає справжню бурю.

1.Відношення між надлишковою вагою і сексом є досить неоднозначним. З одного боку, ожиріння пов’язане з еректильною дисфункцією. З іншого боку, згідно з результатами роботи, опублікованої в 2010 році, повні чоловіки рідше страждають від передчасної еякуляції. Більш того, коханці з надмірною вагою здатні займатися любов’ю в середньому на 7,3 хвилини, а їх худі однолітки – лише 1,8 хвилини. Можливо, це відбувається через підвищену кількості жіночого гормону естрадіолу в організмі повних чоловіків, що впливає на здатність досягати оргазм.

2. Семирічний кордон є великим випробуванням для пар. Приблизно в цей час негатив, пов’язаний з спільним життям, досягає критичної точки, і, в результаті, колись люблячі партнери розходяться. Як показало опитування, проведене в США в 1009 році, в середньому перший невдалий шлюб триває 7,9 років.

3. Чоловіки починають займатися мастурбацією ще в материнській утробі, вважають експерти. Як показало спостереження за плодом чоловічої статі за допомогою сонографії, дитина може здійснювати рухи, схожі з рухами мастурбуючого чоловіка.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.