Новини України. 18 лютого. Омбудсман розповіла, що саме вона наполягла на подачі касації представниками Тимошенко.

Ніна Карпачова
Карпачова розповіла про Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справ

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Вищий спеціалізований суд України у цивільних і кримінальних справах може змінити вирок екс-прем’єр-іністру Юлії Тимошенко, вважає уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.

За словами українського омбудсмана, в ході зустрічей з представниками Європарламенту та Ради Європи, вона повідомила їм про те, що відповідно до судової реформи в Україні з’явився ще один орган, який може змінити ситуацію.

“Є нова структура, яка вже сформована і введена в дію вперше в історії України – це Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справ“, – розповіла Карпачова в інтерв’ю, опублікованому на сайті уповноваженого з прав людини.

Крім того, омбудсман розповіла, що саме вона наполягла на подачі касації представниками Тимошенко. “Тимошенко вже подала туди касаційну скаргу. Спочатку вони сумнівалися, але я наполягала, що це потрібно робити. Я сподіваюся на об’єктивність цього суду щодо Тимошенко”.

“Або цей суд просто дублюватиме рішення судів нижчих інстанцій, або він таки буде здатний прийняти нестандартне рішення”, – підкреслила уповноважений з прав людини.

Також, за словами Карпачової, оскаржити вирок зможе і екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. “У Юрія Луценка, який би вирок йому не виніс суд, ще буде можливість апелювати до Апеляційного суду, а в разі необхідності – і в касаційний суд”, – зазначила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.