Новини світу. 28 лютого. У Казані винесено вирок капітанові буксира “Дунайський 66” Олександру Єгорову за ненадання допомоги потерпілому лихо теплоходу “Булгарія”.

Винних штрафують

Рішенням Московського районного суду обвинувачений повинен буде заплатити штраф в розмірі 190 тисяч рублів, повідомляє Лентаю.ру.

Єгоров не визнав провину. Він наполягає, що технічно не мав можливості допомогти людям, які опинилися в біді. Його буксир вів дві баржі, і, на думку, капітана, входження в зону катастрофи створило б додаткову небезпеку для потерпілих.

Теплохід “Булгарія” перекинувся і затонув в Куйбишевському водосховищі 10 липня 2011. Жертвами аварії корабля стали 122 пасажири і члени екіпажу.

Причиною катастрофи вважається порушення техніки безпеки і низька кваліфікація команди. Судно експлуатувала компанія “АргоРечТур”, не мала ліцензії на пасажирські перевезення.

Під арештом у справі про катастрофу “Булгарії” знаходяться чотири людини. Гендиректору “АргоРечТура” Світлані Інякіной і старшому експерту Камського філії Російського річкового регістра Якову Івашову, котрий дозволив “Булгарії” вихід в рейс, пред’явлено звинувачення за статтею КК “надання послуг, які не відповідають вимогам безпеки, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб”.

Крім того, в халатності, що призвела до тяжких наслідків, звинувачуються начальник Казанського лінійного відділу Волзького управління Госморречнадзора Ірек Тімергазеєв і його підлеглий Владислав Семенов, який працював головним державним інспектором. За версією слідства, вони дали позитивний висновок про готовність “АргоРечТура” до отримання ліцензії на пасажирські перевезення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.