Новини технологій. 22 лютого. Всього лише за допомогою простої канцелярської скріпки можна вирішити проблему із захищеним паролем смартфоном iPhone і здійснювати дзвінки, а також відправляти SMS.

iPhone "відкривається" скріпкою

Будь-який предмет, за допомогою якого можна відкрити відсік з SIM-картою, допомагає обійти встановлений користувачем пароль, стверджує група розробників, які називають себе iPhoneIslam.

Операція “злому” можлива лише в тому випадку, якщо на екрані є повідомлення про пропущений виклик, повідомляє Technolog. “Зломщик”, користуючись скріпкою, повинен витягнути з апарату лоток з SIM-картою, почекати кілька секунд, потім вставити його назад і провести пальцем по повідомленню.

Після цих дій має відкритися телефонний додаток iPhone. З його допомогою можна здійснювати дзвінки, відправляти SMS і електронні листи, а також переглядати і редагувати список контактів. Інші можливості телефону будуть, як і раніше, заблоковані.

“Зламати” таким способом можна будь-який апарат, на якому встановлена iOS 5. Це може бути iPhone 4S, iPhone 4 і iPhone 3GS.

Метод має свої недоліки. По-перше, він не спрацює без повідомлення про пропущений виклик. По-друге, “зломщикові” потрібно зловити момент, коли апарат шукає мережу.

Восени 2011 року був запропонований схожий спосіб “злому” планшета iPad за допомогою обкладинки SmartCover. Через два тижні після появи перших повідомлень про уразливість, Apple випустила оновлення, яке усунуло “дірку” в безпеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.