Новини України. 23 лютого. Українська влада свідомо приховує реальний стан здоров’я Юлії Тимошенко та активно перешкоджає проведенню незалежної діагностики.

Канадським лікарям не дозволили взяти аналіз крові в Тимошенко

Про це заявляють в партії “Батьківщина”, посилаючись на заяву канадського лікаря Петра Куйтана, який брав участь в обстеженні екс-прем’єр-міністра у стінах Качанівської колонії.

“Сьогодні ми отримали переконливе підтвердження того, про що говорили протягом кількох місяців: українське Міністерство охорони здоров’я свідомо бреше про стан здоров’я Юлії Тимошенко“, – йдеться в заяві політради партії”Батьківщина”.

Як відомо, канадський лікар розповів, що українська влада заборонила іноземним фахівцям брати аналіз крові Юлії Тимошенко попри її згоду. При цьому МОЗ продовжує наголошувати, що екс-прем’єр сама відмовляється від аналізів.

“Заява канадського лікаря – це заява про злочин української влади. Навіщо забороняти незалежним лікарям брати аналіз крові та проводити токсикологічне дослідження? Відповідь лежить на поверхні: владі є що приховувати, і вона боїться оприлюднення результатів”, – заявили у “Батьківщині”.

“Недарма канадський фахівець стурбований введенням Юлії Тимошенко речовин, які заборонені в Канаді, про що він окремо наголосив у своїй заяв”, – підкреслили у партії.

“Вважаємо, що тепер всім стало зрозуміло, чому Юлія Тимошенко відмовляється здавати кров Януковичу. Наполягаємо на тому, щоб іноземні лікарі таки отримали всі необхідні для встановлення діагнозу аналізи”, – йдеться в заяві.

У “Батьківщині” також висловили обурення тим, що влада тиснула на іноземних лікарів, погрожуючи їм кримінальною відповідальністю за проведення повного обстеження Юлії Тимошенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.