Новини України. 15 лютого. Лікарі з Канади близько 17.30 приступили до огляду екс-прем’єра України Юлії Тимошенко, яка утримується в Качанівській колонії Харкова.

стетоскоп лікарі
Тимошенко відмовилася від обстеження комісією українських лікарів

Як повідомили в прес-службі партії “Батьківщина”, іноземні лікарі чекали огляду з ранку в середу. Посол Канади в Україні також перебуває в колонії.

В Україну для обстеження Тимошенко прибули двоє лікарів з Німеччини і троє з Канади. До складу комісії також були включені українські медики. Раніше в середу в Державній пенітенціарній службі України повідомили, що Тимошенко відмовилася від медобстеження.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко підтвердив інформацію, що екс-прем’єр відмовилася від обстеження комісією українських лікарів, і заявив, що вона “передала чергове письмове звернення про те, що не заперечує, щоб її обстежили німецькі та канадські лікарі в присутності представника Держпенітенціарної системи, як вимагає чинне законодавство”.

Лікарі з Німеччини у вівторок ввечері завершили медичне обстеження стану здоров’я екс-прем’єра і покинули Україну, залишивши висновок у запечатаному конверті до висновків своїх канадських колег. Це робиться для об’єктивності і підтвердження незалежності роботи міжнародної медичної групи.

Як повідомлялося, Власенко заявив, що лікарів не пускали, вимагаючи погодитися на передачу результатів обстеження представникам Міністерства охорони здоров’я перед оприлюдненням даних про обстеження.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.