Новини світу. 16 лютого. Канадська влада повинна менше слухати українську діаспору.

Велику хвилю критики викликало визнання Канадою Голодомору як геноциду українського народу

Таку точку зору висловили виданню The Globe and Mail канадські експерти з питань політики діаспори з «Canadian Foreign Policy Journal» Девід Карменту і Ягадісен Самі.

За словами Карменту і Самі, канадський прем’єр-міністр Стівен Харпер проводить політику, яка надмірно потурає інтересам діаспори.

«Політика, що спирається на інтереси діаспори, занадто просочена популізмом і може привести до руйнівних процесів усередині держави, послаблення громадянської єдності і породження конфліктів зовнішніми силами», – підкреслюють експерти з «Canadian Foreign Policy Journal».

Карменту і Самі відзначають, що, незважаючи на те, що політику потурання діаспорі Харпера можна частково зрозуміти, вона не відповідає інтересам Канади як держави.

«Українська діаспора, яка складає більше ніж 1,2 млн чоловік, істотно впливає на зовнішню політику країни. Ми бачимо, як прем’єр-міністр Харпер підіграє їй, проводячи агресивну політику відносно Росії. Особливо велику хвилю критики викликало визнання канадською владою Голодомору як геноциду українського народу», – зазначають Карменту і Самі.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.