Новини України. 15 лютого. Кабінет міністрів України схвалив законопроект щодо введення біометричних закордонних паспортів, які передбачають зображення відбитків двох (вказівних) пальців.

У закордонному паспорті повинно бути зображення особи, підпис і відбитки двох пальців

Про це повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович.

“Відповідний законопроект (“Про документи, що засвідчують особу, що підтверджують громадянство України, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну”) схвалений урядом, і вже в середу він буде направлений на розгляд парламенту”, – сказав він журналістам в середу в Києві.

За словами Лавриновича, документ передбачає, що в закордонному паспорті повинно бути зображення особи, підпис і відбитки двох пальців.

При цьому він зазначив, що наявність відбитків пальців передбачається виключно в закордонному паспорті і не стосуватиметься інших документів.

Як повідомлялося, в жовтні 2011 року президент України Віктор Янукович ветував закон “Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України” і повернув його з пропозиціями для повторного розгляду у Верховній Раді.

Прем’єр-міністр Микола Азаров на початку листопада заявив, що уряд розробляє новий законопроект про біометричні паспорти.

У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що якщо профільний комітет не знайде компромісного рішення по законопроекту про біометричні паспорти, ветованого Януковичем, то розроблятиметься новий документ.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.