Новини світу. 17 лютого. Штаб з боротьби з терором при канцелярії прем’єр-міністра Ізраїлю опублікував сьогодні попередження для ізраїльтян по всьому світу.

Наявна конкретна інформація про підготовлювані терористичні атаки

Рівень загрози теракту підвищений до максимального, оранжевого. Це означає наявність конкретної інформації про підготовлювані терористичні атаки.

Попередження засноване на свідченнях осіб, затриманих в ході розслідувань серії нападів на співробітників ізраїльських дипмісій в Делі, Тбілісі і Бангкоку, – повідомляє кореспондент Радио Свобода Ела Котлер.

Ізраїльтянам, які перебувають за кордоном, пропонують негайно покинути ті країни, які штаб по боротьбі з терором рекомендує не відвідувати. Також їм радять відхиляти будь-які несподівані пропозиції в сфері бізнесу або відпочинку, пропозиції про зустріч і не впускати незнайомців і підозрілих відвідувачів у свій номер в готелі.

У разі, якщо ізраїльтяни перебувають за кордоном протягом довгого періоду часу, їм рекомендується змінити звичні маршрути пересування, місця відпочинку, не збиратися великими групами в громадських місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.