Новини світу. 16 лютого. Додаток на iPhone врятував життя новонародженого під час пологів.

Цікавий і в той же час жахливий випадок описав Лайв Каллум, батько п’ятьох дітей з британського Единбургу. Під час народження його останнього сина iPhone послужив джерелом світла і врятував життя немовляті.
Пологи проходили у воді і в той момент, коли його дружина Саманта взяла в руки новонародженого і розмотала пуповину, що обвивала шию, в лікарні на 11 хвилин згасло світло, і вона випустила немовля назад у воду.
“Я впустила його в басейн!”, – закричала вона і зневірений батько, який перебував весь цей час поруч, включив iPhone, запустив додаток Torch (Flashlite) і дістав вже недихаючого синочка з дна. При світлі від гаджета були проведені необхідні реанімаційні маніпуляції і оброблені ранки.
Весь медичний персонал клініки був шокований подією, оскільки вимкнення світла під час поганих погодних умов супроводжується запуском додаткових генераторів. В той момент, 8 грудня 2011 року, вони чомусь не включилися.
Ось так, нехитрий додаток за £ 0.69 і мужній тато врятували життя немовляті.
NewsMarket