Новини технологій.  6 лютого. Напрямок Apple, що займається iPhone, заробив більше усієї корпорації Microsoft.

Apple
Apple

До таких висновків прийшли аналітики, порівнявши звітні показники першого кварталу обох компаній.

iPhone дозволив заробити яблучникам $ 24.4 мільярда за останній квартал, тоді як Microsoft в повному складі “наколядував” $ 20.9 млрд. за такий же період. Дохід “Майкрософту” враховує виручку від продажу Xbox, Windows, Microsoft Office і Windows Phone.

При тому, що Microsoft прийшла до фінішу з п’ятивідсотковим поліпшенням результату, з підсумками роботи Apple вони зрівнятися не можуть.  37,04 млн. проданих iPhone і 15,43 млн. iPad  подвоїли минулорічний показник купертіновцев.

За обсягом капіталізації Apple наздогнала Microsoft ще в 2010 році, потіснивши суперника з лідируючого місця в IT-сфері, яке той утримував з 1989 року. А вже в серпні 2011 року яблучники вирвали першість і у нафтового гіганта Exxon, ставши найдорожчою компанією світу.

П’ять років тому не існувало самого iPhone, а сьогодні це неймовірно дорогий і вигідний бренд, який зумів перевищити популярність самої компанії Apple п’ятнадцятирічної давності. З цим брендом судяться, його намагаються знищити патентами і заборонами, але він розвивається і розповсюджується по планеті немислимими досі темпами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.