Новини України. 26 лютого. Минуло два роки з дня інавгурації Президента України Віктора Януковича.

"Віктор Янукович. Два роки умовно"

В понеділок 27 лютого о 14:00 відбудеться інтернет-марафон “Віктор Янукович. Два роки умовно”, в якому візьмуть участь журналісти, експерти, люди мистецтва і громадські діячі, щоб відверто поговорити про події другого року президентства Віктора Януковича. Організатором марафону є “Четверта студія”.

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ


“Рік тому під час марафону “Віктор Янукович. Рік перший” ми просили наших гостей поділитися своїми враженнями про перші кроки нового президента. Тоді нам було важливо відверто поговорити і спробувати підвести риску під подіями 2010 року. Сьогодні нам цього здається недостатньо. Незважаючи на всю насиченість 2011 року, нічого кардинально нового в минулому році не відбулося. Тепер нас більше турбує відповідь на питання “Що робити?”, – пише у своєму блозі один з організаторів проекту Мустафа Найєм.

“У минулому році Віктор Янукович не став іншим. Поява “сім’ї”, нові призначення і гучні афери 2011 року були лише продовженням заявленої порядку денного ще в 2010 році”, – додає він.

Модераторами інтернет-марафону будуть журналісти Сакен Аймурзаєв, Тетяна Даниленко, Валерій Калниш, Роман Скрипін, Єгор Соболєв, Наталія Соколенко, Мустафа Найєм.

Традиційно в марафоні не братимуть участі політики. Взяти участь в ньому і задати питання модераторам та гостям студії зможе кожен під час трансляції.

Марафон транслюватиметься на основних інтернет-виданнях країни, на сторінці “Четвертої студії”, а також на сайті NewsMarket.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.