Новини України. 25 лютого. Канадський лікар Пітер Куйтан заявив, що ні йому, ні його колегам, так і не надали історію хвороби Юлії Тимошенко.

Лікарям не надали історї хвороби Тимошенко

“Ми не отримали історію хвороби”, – сказав він в інтерв’ю українській службі ВВС.

“Коли ви оглядаєте будь-якого пацієнта для консультацій, дуже важливо мати доступ до історії хвороби, щоби переглянути її, подивитися, що ставалося, переглянути призначення. Нам цього не надали, і це було трохи дивно” – зазнач Куйтан.

“Ми були змушені покладатися на те, що розповідали члени родини, пацієнтка. Нам надали дуже мало документів. І це дивно, бо ми ж розуміємо, що в неї були аналізи”, – додав лікар.

“Нам було дивно, бо виглядало, наче ми маємо приїхати і подивитися, а потім видати діагноз. Але ми не звикли до такої медицини, нас вчили якомога краще готувати наші висновки. …Я думаю, що кожен терапевт підійшов би до цього так само”, – сказав він.

Він розповів, що про історію хвороби питав і в Юлії Тимошенко.

“Я запитав пані Тимошенко, чи можемо ми поглянути на її попередню медичну історію, і вона була готова дати нам дозвіл, але проблема полягала в тому, що її медична історія була в Києві у її лікаря. І пані Тимошенко сказала нам, що історію хвороби забрала секретна служба, якщо це так називається”, – сказав він.

“Ми запитали владу, але вони сказали, що нічого про це не знають. І до сьогодні ми не бачили історію хвороби”, – додав Куйтан.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.